Пензлик для фарбування з плоскою ручкою HairMaster (890643 R)
- В наявності
- Код: 890643 R
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пензлик для фарбування з плоскою ручкою HairMaster (890643 R)
Професійний пензлик для фарбування Hairmaster представлена в класичному варіанті з плоскою ручкою і завужені кінчиком-шпикулем для відділення пасм.
Густа, пружна щетина різного рівня довжини дозволяє наносити фарбу до самих коренів волосся, фарбувати волосся по всій довжині і ретельно профарбовують окремі пасма. Пензель добре змішує фарбувальні речовини. Щетина не плутає і не пошкоджує волосся.
Характеристики даної моделі:
- Артикул:890643 R.
- Ручка: пластик.
- Тип ворсу: нейлон.
- Довжина щетини: 3,3 див.
- Ширина робочої поверхні: 5,5 див.
- Загальна довжина пензлик: 22 див.
- Колір: рожевий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HairMaster |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Нове |
| Ширина робочої поверхні | 5,5 см |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Довжина щетини | 33 мм |
| Тип щетини | Нейлон |
| Загальна довжина кисті | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴


