Широкий пензлик для фарбування HairMaster, чорна (890646)
- В наявності
- Код: 890646
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Широкий пензлик для фарбування HairMaster, чорна (890646)
Професійний пензель для фарбування Hairmaster представлений в класичному варіанті з круглою ручкою і завужені кінчиком-шпикулем для відділення пасм.
Щільна, жорстка щетина найкраще впорається з нанесенням фарби по всій довжині і на окремі пасма не зачіпаючи коріння. Пензель добре змішує фарбувальні речовини.
Характеристики даної моделі:
- Артикул: 890646.
- Ручка: пластик.
- Тип ворсу: пластик.
- Довжина ворсу: 3 див.
- Ширина робочої поверхні: 3,5 див.
- Загальна довжина пензля: 21 див.
- Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HairMaster |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Стан | Нове |
| Ширина робочої поверхні | 3,5 см |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Довжина щетини | 30 мм |
| Тип щетини | Пластик |
| Загальна довжина кисті | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴


