Новинка від Kemei - портативна бритва KM-RS7098. Ультратонкий, зручний, простий та стильний дизайн. Дана модель має сіткову систему гоління і розрахована для сухого гоління. Сіткова технологія добре підходить для чоловіків із чутливою шкірою обличчя. Завдяки використанню спеціальної сітки, шкіра менш травмується та не викликає подразнення.
Модель може працювати від мережі 100-240 Вт, так і від вбудованого акумулятора. Заряду батареї Li-ion вистачає на 60 хвилин безперервної роботи пристрою, а повний цикл зарядки складе 1.5 години. Пристрій має одну голючу голівку, яка добре повторює контури обличчя. Навіть у важких місцях бритва добре справляється зі своїм завданням.
Особливості моделі Kemei KM-RS7098:
- Кількість обертів на хвилину: 7100
- Артикул: KM-RS7098,
- Бриюча голівка - сіточна,
- Тип гоління - сухе,
- Кількість бриючих голівок - 1,
- Зручний та ультратонкий дизайн,
- Тип: професійні електробритви,
- Тип живлення: акумулятор / мережа (комбінована),
- Гіпоалергенні титанові сітки,
- Сітка та ніж легко змінюються,
- Час роботи: 60 хвилин,
- Час зарядки: 1.5 години,
- Потужність: 5V,
- Li-ion-акумулятор,
- Світлодіодна індикація стану заряду акумулятора
- Помірний рівень шуму під час роботи,
- Вага: всього 81 г,
- Країна-виробник: Китай.
Комплектація:
- Шейвер Kemei Max (KM-RS7098),
- Кабель для зарядки USB Type
- Щіточка для очищення,
- Супровідна документація,
- Гарантійний талон на 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemei |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість вологого гоління | Ні |
| Кількість бритвених головок | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип електробритви | сіткова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.81 кг |
| Висота | 93 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Індикатор залишкового заряду | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тример | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість обертів на хвилину | 7100 |
- Ціна: 599 ₴






