
Професійний фен Wahl Super Dry Black (4340-0470)
- В наявності
- Код: 4340-0470
1 599 ₴
Універсальний перукарський фен Wahl SuperDry Black працює від двигуна потужністю 2000 Вт. У моторів змінного струму AC Motor підвищена надійність, зменшений рівень шуму. Інструмент рекомендований перукарям і грумерам для сушіння волосся або шерсті.
Передня решітка з турмаліновим покриттям іонізує вихідний з сопла повітря. Іонізація знижує статичний ефект, волосся не електризуються, стають слухняними, зберігають структуру та природний шовковистий блиск. Задня решітка-фільтр захищає турбіну від забруднень, які перегрівають мотори фенів без такого захисту. Фільтр легко знімається для очищення.
Фен Super Dry працює в 6 температурно-швидкісних режимах, доступних у разі комбінації 2 швидкостей і 3 рівнів нагрівання. Режим підбирають під вид укладання або тип волосини, щоб отримати повітряний потік потрібної сили та температуры. Кнопка миттєвого холодного обдування допомагає закріпити укладку або виконати сушіння в щадящем режиме. Симетрично розташовані на ручці перемикачі підвищують зручність роботи з інструментом в обох руках.
Довгий важіль зручний при сушарці довгого волосся з брашингом, коли пасма підіймають гребінцем над феном, щоб просушити волосся від кореня.
В комплекті з феном Wahl Super Dry йдуть дві щілинні насадки-концентратора для посиленого подавання повітря до окремій ділянці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Антистатичний ефект | Да |
| Іонізація | Є (турмалиновая) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.63 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
- Ціна: 1 599 ₴


