Бритва Wahl Finale серії 5 Star — фінішний інструмент барбера для точного оброблення волосся і пропалювання контурів. Wahl 5 Star Finale чисто голить щетину, видаляє дрібні волоски, що стирчать. завершенні стриження або оформленні бороди. Після застосування бритва залишає гладко виголену шкіру.
Фінале розроблений інженерами Wahl для відомості «на ні» у разі виконання техніки «кін-фейд», гоління волосся на обличчя, шиї, видалення «антен» і інших волосинок завдовжки до 2 мм. Машинку застосовують у барбершопах або вдома для сухого гладкого гоління щетини або голови налисо.
Шейвер працює до 80 мин. непрерывно от вбудованого літій-іонного акумулятора або от електромережі. Питание от шнура допомагає закінчити роботу, якщо акумулятор розрядився до завершення процедури. Окремо продається зарядна підставка для підзаряджання батареї.
Гоління виконується різальною головкою з подвійною бречною поверхнею і гіпоалергенний сіткою з , сухого золота для захисту від подразнень. Сітка та нож замінюються без викрутки.
Ергономічний корпус машинки зроблений з високоякісного приємного на На дотик пластику. Шейвер зручно тримати в руці.
Роторний мотор працює тихо та без вібрації на швидкості до 10000 обертів у хвилину. Часті рухи ножа покращують якість гоління за один прохід.
Комплектація:- Шейвер
- Мережевий зарядний пристрій
- Щіточка велика для очищення корпусу
- Щіточка маленька для очищення ножа
- Захисна кришка для сіточки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість бритвених головок | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип електробритви | сіткова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.16 кг |
| Розміри | 120 х 65 х 28 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 80 хв |
| Захисна кришка | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина кабелю | 2,4 м |
| Довжина зрізу | 0,1 мм |
| К-ть швидкостей | 1, 7000-10000 об/хв |
| Мотор | Роторний |
| Спосіб гоління | Сухе |
| Ширина ножа | 43 мм |
- Ціна: 3 800 ₴




