Професійний фен Korto A2R з потужним мотором 2200-2400 W — якісний інструмент, який заслужив визнання седі професіоналів у всьому світі.
Відмітні риси:
- високопотужний двигун АС-типу італійського виробництва — для тривалого терміну експлуатації;
-
2 режими швидкості повітряного потоку + 2 температури теплого повітря + холодне повітря;
-
кнопка миттєвого охолодження,
-
знімний металевий фільтр на повітрозабірнику;
-
суперм'який мережевий дріт (довжина 2,8 метра),
-
легка вага — 531 грамів.
Комплектація:
-
2 насадки концентрації повітря: для швидкого сушіння та точного укладання (6 мм і 8 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coifin |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.53 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Концентратор | Так |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴





