Професійний фен Coifin EV2 HKompressor (EVBX5H) з потужністю мотора 2100 Вт.
Відмітні риси:
- 100% італійське виробництво
- професійний мотор змінного струму (АС type)
- 2 режими швидкості повітряного потоку (1900-2100 Вт)
- швидкість повітряного потоку: 142 км/год
- 3 температури повітря
- кнопка миттєвого охолодження,
- вага — 581 г.
- супергнучкий мережевий дріт (довжина 2,7 м).
Комплектація:
- 2 насадки концентрації повітря: для швидкого сушіння та точного укладання (75 мм і 90 мм) і знімний металевий фільтр на повітрозабірнику.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coifin |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2100 Вт |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Ні |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.58 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


