Професійний фен для волосся з іонізацією Ergo Stratos ION BLUE (100003IONBL) від TICO PROFESSIONAL виробництва — Італія. Чудовий професійний фен призначений для використання як з професійною метою, так і в побутових. Має високу потужність і тривалий термін експлуатації. У моделі встановлена іонна гармата, яка генерує велику кількість негативних іонів. Завдяки іонізації Ваше волосся краще зберігатиме вологу після сушіння, а також матиме неймовірний блиск. Фен чудово збалансований, а зручна ручка та перемикачі зміни режимів зроблять роботу з феном максимально комфортною. Модель випускається в п'яти різних кольорах.
Особенности фена Ergo Stratos ION BLUE (100003IONBL):
- максимальна потужність 2000 W
- генерація негативних іонів дає змогу зменшити статичну напругу волосся, зробити його слухняним, гладким і блискучим
- 3 режими температури, 2 швидкості
- 2 насадки
- протиударний корпус
- функція COLD SHOT з електронним мікровимкначем для фіксації зачісок струменем холодного повітря
- професійний шнур завдовжки 3 м із гачком
Умови гарантії:
- гарантія виробника — 1 рік із дати придбання
- фірмовий гарантійний талон
- післягарантійне сервісне обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tico Professional |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.52 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Концентратор | Так |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
- Ціна: 1 440 ₴



