Машинка для стриження тварин Oster Golden A5 Two Speed – професійна машинка для стриження тварин розроблена американським виробником професійної техніки для перукарів Oster. Професійна машинка Oster Golden A5 Two Speed призначена стригти абсолютно всі типи шерсті, включно з густою, жорсткою або з великою кількістю підшерстя, ідеально підходить для нервових
тварин або чутливих зон, а також товстих шарів. Саме ця машинка стала мерилом надійності та якості в усьому світі.

У комплект постачання Oster Oster Golden A5 Two Speed олія для змащування ножів, олія для редуктора, 2 змінні вугільні щітки, щіточка для чищення та супутня документація. Ножовий блок не входить до комплекту!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oster |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.57 кг |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | масло для змащення ножів, щіточка для чищення і супровідна документація. |
| Споживана потужність, Вт | 45 |
| Швидкості | Два режими швидкості - 2600 і 3200 об\хв |
| Тип двигуна | ac-роторний |
| Тип ножового блоку | знімний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 250 ₴




