Фен з іонізацією Сoifin Korto A2H-ion 2000-2200W (A2H-ion-чорн)
- В наявності
- Код: A2H-ion-чорн
2 200 ₴
1 890 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модельний ряд фенів Coifin поповнився ще однією моделлю для професійної роботи — Сoifin Korto A2H-ion з потужністю мотора 2200 Ватів і з функцією іонізації.
Цей фен має багато переваг, що робить його дуже вдалою покупкою як для професійного, так і для домашнього використання:
- Потужний двигун із великим ресурсом роботи. Швидкість повітряного потоку досягає 148 км/год (з насадкою), що дає змогу дуже швидко висушити волосся, а також зробити надійне укладання.
- Функція іонізації вбереже ваше волосся від пересихання. Мільйони іонів, що випускаються, прибирають з поверхні волосся статичну електрику, що дає волоскам змогу вберегти внутрішню вологу.
- 2 швидкісні режими двигуна та 3 температури повітря для гнучкого настроювання під ваші потреби.
- легка вага (530 г) й ергономічна форма
- у комплектації 2 насадки-концентратори.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coifin |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.53 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴


