Професійний фен для волосся Coifin NE3R Black (Артикул NE3R-чорн)
Виготовлений на італійському заводі Coifin. Італійська якість і надійність зроблять фен чудовою помічником у догляді за Вашим волоссям.
Фен має потужність 2300 Вт. Такий показник вважається оптимальним як для професійного використання, так і застосування в побуті.
Мотор змінного струму здійснює 19 000 обертів за хвилину, і забезпечить швидкість повітряного потоку до 155 км/год. Фен має 3 температурні режими (гарячий, теплий, холодний). Ззаду встановлений знімний повітряний фільтр, завдяки чому фен можна легко очистити від забиваного волосся й пилу.
До комплекту до фена входять 2 насадки-концентратори (6х70 мм; 6х75 мм). Вони забезпечать максимальний потік повітря й захистять інструмент від перегрівання.
Фен має довгий подовжений корпус із чорного пластику, завдовжки 21,5 см. Вага фена становить 560 г. Зручна ручка та шнур завдовжки 2,8 метра зроблять роботу з феном комфортною.
- Італійське виробництво.
- Потужність — 2300 Вт.
- Швидкість повітряного потоку — 155 км/год.
- Подовжений корпус вагою 560 г.
- Знімний фільтр. наявність 3 температурних режимів і 2 швидкостей.
- У комплектації - 2 насадки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coifin |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2300 Вт |
| Тип | Фен |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 21.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 560г |
| Насадки | 2 (6х70 мм, 6х75 мм) |
| Швидкість повітряного потоку | 155 км/год |
- Ціна: 1 730 ₴



