Лопатка для баляжу HairMaster з резервуаром для фарби (890638)
- В наявності
- Код: 890638
130 ₴
Лопатка для баляжу HairMaster з резервуаром для фарби (890638)
Лопатка-планшет практичний інструмент для відкритих технік фарбування волосся, як-от: омбре, баяж, шатуш та ін. Лопатка має велику v-подібну робочу поверхню, лите відділення для надлишків фарбувального матеріалу та зручну, довгу ручку ергономічної форми з ребристим покриттям під великий палець. Може використовуватися як палітра для кремових текстур, аквагриму, а також під час роботи з фольгою і термопапером. Матеріал стійкий до впливу вологи, косметичних засобів, олій, мийних засобів, лужних сумішей та ін. Нетоксична.
Характеристики цієї моделі:
- Артикул: 890638.
- Розмір робочої поверхні: 17 х 11 см.
- Розмір відділення: 9,5 х 3,5 см.
- Довжина ручки: 14 см.
- Колір: блакитний.
- Для різних технік фарбування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HairMaster |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 14 см |
| Призначення | Для різних технік фарбування |
| Розмір відділення | 9,5 х 3,5 см |
| Розмір робочої поверхні | 17 х 11 см |
| Стан | Нове |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 130 ₴


