Широкий пензель для фарбування HairMaster, чорний (890645)
Професійний пензель для фарбування Hairmaster представлений у класичному варіанті з круглою ручкою та звуженим кінчиком-шпикулем для відділення пасом.
Щільна жорстка щетина найкраще впорається з нанесенням фарби на всій довжині та на окремі пасма не зачіпаючи коріння. Пензель добре змішує фарбувальні речовини.
Характеристики цієї моделі:
- Артикул: 890645.
- Ручка: пластик.
- Тип щетини: пластик.
- Довжина щетини: 3 см.
- Ширина робочої поверхні: 6 см.
- Загальна довжина пензля: 21 см.
- Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HairMaster |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина щетини | 30 мм |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Загальна довжина кисті | 21 см |
| Стан | Нове |
| Тип щетини | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Ширина робочої поверхні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴


