Зарядна станція Bluetti EB3A Portable Power Station 268 Вт/ч 600В (EB3A)
Портативна енергія для сталого способу життя
Розроблений для більшої енергоефективності, ніж традиційні генератори, BLUETTI EB3A настільки легкий з точки зору ваги, що допомагає зменшити викиди вуглецю в навколишнє середовище.

Маленький, але відповідальний
EB3A досить компактний, але ви можете розраховувати на нього при великих роботах. Незалежно від того, чи це маленький блендер, міні-рисоварка чи невеликий холодильник, EB3A допоможе вам у всьому завдяки інвертору змінного струму на 600 Вт з чистою синусоїдою (1200 Вт) і вражаючій потужності 268 Вт-год.

80% заряду за 40 хвилин
EB3A має функцію швидкого заряджання потужністю 430 Вт, яка забезпечує заряд на 80% за час, необхідний вам, щоб випити чашку кави або поспілкуватися, забезпечуючи достатню потужність за потреби.

Безпека в деталях
Відчуйте підвищену безпеку завдяки акумулятору LiFePO4 і BMS (система керування акумулятором). Порівняно з традиційними літій-іонними елементами, LiFePO4 батарея EB3A має природну перевагу завдяки своїй чудовій термічній і хімічній стабільності, забезпечуючи кращу продуктивність і довший життєвий цикл (2500 циклів до 80%). У той час як BMS постійно контролює та захищає ваш пристрій від усіх потенційних ризиків.

8 розеток для всіх потреб
Гнучка можливість заряджання враховує широкий спектр потреб заряджання. Більше не потрібно змагатися з родиною чи друзями за швидку зарядку. EB3A має достатньо портів для одночасної зарядки, класичний вихід змінного та постійного струму, 100 Вт Type-C, автомобільну розетку, навіть бездротовий зарядний пристрій. Про кожного добре подбають, незалежно від того, ви вдома чи на вулиці.

Залишайтеся на зв'язку з BLUETTI APP
Інтуїтивно зрозумілий APP пропонує справді зручний досвід у вас під рукою, надаючи вам швидший доступ до EB3A через Bluetooth у радіусі 10 м і тримаючи його під вашим цілодобовим контролем.

Основні особливості цієї моделі:
- Виробник: Bluetti,
- Тип товару: зарядна станція
- Місткість батареї: до 500 Вт/год,
- Місткість батареї, Вт/год : 268.8,
- Номінальне навантаження: 600 W,
- Максимальне навантаження: 1200 W,
- Вихідні роз'єми: USB-Type-C, USB-Type-A, розетка 12 В, розетка 230 В,
- Підключення пристроїв: USB-Type-A, USB-Type-C, авторозетка 12В, розетка 230В,
- Параметри виходу:
1х вихід змінного струму: 220-240В, 600Вт,
2 х USB-вихід: 5В, 3А,
1х USB Type-C: 100 Вт,
1 х автомобільний порт: 12В постійного струму, 10А,
2 х виходи постійного струму: 12 В, 10 А, 5,5 мм х 2,1 мм,
1х бездротова зарядна панель: 15 Вт, - особливості:
швидка зарядка,
безпровідна зарядка,
вбудований ліхтар,
сонячна панель,
управління зі смартфона, - Дисплей: Є,
- Заряджання станції:
сонячна панель,
прикурювач авто,
мережа 230 В, - Тривалість заряджання: 4.5 год,
- Матеріал: пластик,
- Розміри: 25.5×18×18.3 см,
- Вага: 4.6 кг,
- Робоча температура використання: -10-40℃,
- Термін служби: 2500+ циклів,
- Тип акумулятора: LiFePO4 преміум-класу,
- Захист від перенапруги,
- Світлодіодне освітлення в 3 режимах: повний яскравий, напівяскравий та миготливий SOS,
- Наявність спеціального еко-режиму BLUETTI.
Комплектація:
- Портативна електростанція Bluetti EB3A Portable Power Station,
- Інструкція з експлуатації,
- 200 Вт адаптер AC-DC + кабель для заряджання,
- Автомобільний зарядний кабель
- Кабель для заряджання від сонячних батарей,
- Гарантійний талон на 12 місяців.
Відео-огляд на Зарядну станцію Bluetti EB3A Portable Power Station 268 Вт/ч 600В (EB3A)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Ліхтарик, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | LFP |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 г |
| Висота | 183 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 26 999 ₴






