Плойка-гофре TICO Professional Volume Crimper Yellow 100225 (100210)
- В наявності
- Код: 100210
1 478 ₴
Професійна плойка-гофре для прикореневого об'єму Volume Crimper Yellow тепер у новому дизайні з новими функціями і можливостями. Популярна модель тепер доступна в п'яти кольорах і стане до смаку навіть самому вимогливому покупцеві.
Плойка-гофре Volume Crimper тепер має ергономічний округлений корпус. Якісний пластик приємний на дотик в руці модель сидить дуже комфортно. Виробник додав замок для складання плойки, що полегшує зберігання і транспортування. Елементи управління зрушені таким чином, щоб при використанні інструменту вони не заважали, а пальці рук не бруднили дисплей.
На середині корпусу розташований своєрідний виступ у вигляді хвилі опуклої форми спеціально під великий палець. Завдяки цьому, Ви не дивлячись на інструмент завжди будите відчувати оптимальне положення пальця для комфортного притиснення пластин. Коли робота кипить, наявність такого рішення дозволить більш комфортно використовувати прилад.
Volume Crimper Yellow тепер з електронною системою управління і LCD дисплеєм. Діапазон нагрівання пластин можна регулювати в межах від 130 до 230 градусів з кроком в 1 градус. Це максимально гнучкі умови які дозволять Вам використовувати кримпер на будь-якому типі волосся, будь текстури.
Управління плойкою стало дуже простим і надійним. Клавіша включення і виключення втоплена і працює дуже туго, тому випадкове натискання повністю виключено. Крім того, кнопка зміщена і знаходиться не в робочій області. Регулювання температури здійснюється спеціальним роликом, розташованим на бічній грані корпусу випрямляча. Як тільки пластини нагріються до заданої температури – ролик заблокується і не дозволить Вам випадково змінити температуру нагрівання. Для того щоб її змінити, потрібно натиснути клавішу живлення.
Пластини моделі так само зазнали певних змін. Тепер пластини «плавають» в усіх напрямках. Це дозволить зберегти максимальну точність роботи під будь-яким кутом плойки. Плаваюча система чудово компенсує зайвий тиск на волосся і захищає їх від механічних травм. Пластини працюють дуже ніжно і м'яко.
Покриття пластин виконано з чорної кераміки, яка має покращене ковзання, що підвищує захист волосся. Розмір пластин становить 25 x 100 мм , а розмір гофре – 4 x 2 мм Таким чином, плойка-гофре Volume Crimper відмінно підійде як для прикореневого об'єму, так і для моделювання волосся.
Особливості моделі Volume Crimper 100210:
- Керамічні пластини з чорної кераміки
- Система плаваючих пластин
- Електронне управління з LCD дисплеєм
- Система блокування регулювання температури
- Ергономічний функціональний дизайн
- Замок для фіксації пластин
- Розмір пластин 25 x 100 мм
- Розмір гофре 4 x 2 мм
- М'який мережевий шнур довжиною 2.5 метра з обертанням на 360 градусів
Модель TICO Volume Crimper випускається в таких кольорах:
- 100218 - чорний
- 100227 - зелений
- 100226 - фіолетовий
- 100210 - жовтий
- 100219 - білий
- 100220 - графіт

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tico Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 15 сек |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 130 град. |
| Плаваючі пластини | Так |
| Пластини для гофрування | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Фіксація пластин | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зубів гофре | 2 мм |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Ширина зубів гофре | 4 мм |
- Ціна: 1 478 ₴


