

Праска для волосся професійна BaByliss PRO Sleek Expert (BAB2072EPE)
- В наявності
- Код: BAB2072EPE
3 940 ₴
3 199 ₴
Праска для волосся BaByliss PRO BAB 2072EPE від BaByliss PRO завдяки подовженим пластинам (120 мм) чудово підходить для випрямлення густого або довгого волосся. Високий рівень електроніки забезпечує стійкий і постійний рівень температури по всій поверхні пластини. Налаштування температури від 115 до 230 градусів дають змогу випрямити будь-який тип волосся — від пошкоджених до "етничних"
NEW від BaByliss PRO — покриття праски, отримане методом гальванізації. Новий тип покриття — металізоване, отримане методом гальванізації, забезпечує ще гладкіше ковзання волоссям, підвищує стійкість до використання косметичних засобів, рівномірно розподіляє тепло по всій пластині.
Особливості моделі BAB2072EPE:
- металізовані довгі пластини завширшки 25 мм
- регулятор температури (5 режимів від 115 °C до 230 °C).
- перемикач увімкнення/вимкнення
- світловий індикатор
- ультралегкий — лише 230 г
- клатч для зберігання й термостійкий килимок
- обертовий шнур (2.7 м)
- фірмове мікрометалеве покриття EP 5.0
Комплектація:
- Праска
- Термокилимок
- Терморукавички
- Термокосметичка
Умови гарантії:
- гарантія виробника — 1 рік із моменту придбання
- фірмовий гарантійний талон
- післягарантійне обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Випрямлячі |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Виробник | BaByliss PRO |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція іонізації | Ні |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 115 град. |
| Дисплей | Ні |
| Плаваючі пластини | Ні |
| Ширина пластин | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плавні пластини | Ні |
- Ціна: 3 199 ₴


